Kehribar

Kehribar ne alaka dediğinizi duyar gibiyiz. Sabredin, aslında mantıksız değil.

Malumunuz, bu piyasada ilk günden beri kar marjı gözetmeden buharcı ailemizi elektronik sigara konusunda bilgilendirip tavsiyeler vermeye çalıştık. Satmadığımız fakat kalitesini bildiğimiz markaları dahi sizlere tanıttık hiçbir karşılık beklemeden. Bu süreçte özellikle yabancı bilim insanlarının bilimsel araştırmalarını türkçe’ye çevirerek sizlere ulaştırmaya çalıştık. İşimizin en önem verdiğimiz boyutu buydu ki halen de bu konuda kararlıyız. Şuanda halihazırda yayına hazırlanan araştırmalar mevcut ki en kısa zamanda sizlerle paylaşacağız.

İşte tam bu noktada, bize bilimsel çalışmaları ve 3 yabancı diliyle çokça yardımcı olan, Avrupa’da eğitim almış bir büyüğümüz karşılıksız yardım etmekteydi. Kendisi de buharcı olduğundan,  ” kendi halkıma bir faydam dokunsun” diyerek bizlere karşılıksız olarak çeviriler yapıp göndermiştir. Şimdi bu büyüğümüz Türkiye’ de kardeşine bir iş kurmuş ve Baltık ülkelerinden kehribar ürünler göndererek vatandaşlara gene kaliteli ürünleri uygun fiyatlara sunmaya karar vermiş. Kendisi bolca kehribar takı kullanan ve doğal taşlarla – organik tarım gibi konulara takık bir insandır. Bu sebeplerden de ülkemizde çokça istismar edilen bu konularda bilgilendirici bilimsel makaleler yayınlar çeşitli mecralarda. Her ne kadar bizden böyle bir isteği olmasa da, biz kendisin bu girişimini duyurmayı ve bizlere güvenen Pilci ailesine tavsiye etmeyi bir borç biliriz.

Kehribarhan

Dürüst insanlar birbirine destek oldukça, kötülere galip gelebilirler ancak.  Bildiğiniz gibi, kötülerin, dolandırıcıların, üçkağıtçıların gücü de becerisi de yüksek ve sesleri de çok yüksek çıktığından, dürüst insanların sesi gürültüde kaybolup gidiyor. Biz Kehribarhan markasının bu girişimine ses olmaya gönüllü olduk.  Pilci ailesine bunca zaman güvenip ciğerini emanet eden siz buhardaşlarımıza, Kehribarhan markasının güvencesi biziz diyoruz, işte o derece güvenimiz tamdır. Evet biz kefiliz. Böyle dürüst ve işini doğru yapan insanlara bu kadarcık katkımız olursa, insanların da doğru satıcılara ulaşmasına katkımız olur ise ne mutlu bize.

 

Kehribarhan

Tesbih

Kehribar Tesbih

Damla Kehribar Tesbih

Ateş Kehribar Tesbih

Kehribar Kolye

Kehribar Bileklik

Rolex Bileklik

Baltık Damla Kehribar

Kehribar Diş Kolyesi

Sıkma Kehribar Tesbih

Katalin Tesbih